Mütevelli Heyeti

Sağlık ve Eğitim Vakfı, evrensel bakış açısı ve bütünsel eğitim anlayışıyla çok yönlü, gelişime ve değişime açık, sağlıklı ve mutlu dünya vatandaşı bireyler yetiştirmeyi ilke edinmiştir.

Bu ilke ışığında hem öğreten hem de öğrenen bir yapı olarak sürekli büyüyen SEV’e Mütevelli Heyeti Başkanı olarak katkı sunacak olmaktan mutluluk duymaktayım.

SEV ve bağlı kurumları, 150 yılı aşan köklü geçmişlerinde olduğu gibi bugün de eğitimin kalitesini artırma, eğitimde sürdürülebilirliği sağlama ve akademik düzeyi ve sosyal bilinci ile değer katan bireyler yetiştirme misyonunu üstlenmektedir.

Mütevelli Heyetimiz; yeni dönemde Sağlık ve Eğitim Vakfının devamlılığını sağlama ve SEV vizyonu doğrultusunda gerçekleştirilmesi planlanan uzun vadeli hizmetleri güvence altına alma hedefleriyle çalışmaya devam edecektir.

SEV Ailesi'nin tüm üyeleri küresel vatandaşlık bilinciyle hareket etmekte; barışçıl, eşit, adil ve sürdürülebilir bir dünya yaratılmasına katkıda bulunmak için bilgisini eyleme dönüştürmektedir.

Başarı ve liderlik kavramlarıyla özdeşleşen kurumlarımızda geleceğimizin mimarı çocuklarımızı sosyal sorumluluk bilinci yüksek, duyarlı bireyler olarak yetiştirerek bize duyulan güvene layık olmak, kurumlarımızı geliştirip yüceltmek için yolculuğumuz sürmektedir.

Sait Tosyalı
Mütevelli Heyeti Başkanı

Mütevelli Heyeti Üyelerimiz

Onursal Mütevelliler

Geçmişten Günümüze SEV Mütevelli Heyeti Başkanları